ارزان‌ترین دانشگاه‌های کانادا برای تحصیل

ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل

بیشتر دانشجویانی که به فکر مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای خارجی هستند، کانادا جزء اولین گزینه‌های انتخابی آنها خواهد بود. اما دلیل این انتخاب چیست؟ براساس گزارشات به دست آمده، تحصیل در کانادا نسبت به سایر کشورها مقرون‌به‌صرفه‌تر است. از این‌رو بیشتر دانشجویان بین‌المللی این کشور را برای تحصیل خود در نظر دارند.

البته مقرون‌به‌صرفه‌ بودن کانادا به معنای ارزانی چشمگیر این کشور نخواهد بود. به هر حال برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید هزینه‌های تحصیل خود را مدیریت کنید تا در کشور غریب به مشکلی برنخورید. همان‌طور که گفتیم تحصیل در کشور کانادا یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که به دنبال مهاجرت تحصیلی مقرون‌به‌صرفه هستند. در راستای اثبات این ادعای خود 5 مورد از ارزان‌ترین دانشگاه‌های کانادا را نام می‌بریم.

معرفی دانشگاه‌های ارزان کانادا برای تحصیل

مدرک تحصیلی کشور کانادا را می‌توان با کمترین هزینه‌ها  به دست آورد. به طور حتم زندگی در هر کشور غریب به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی برای هر فردی سخت است. اما کانادا نه تنها برای دانشجویان بومی خود بلکه برای دانشجویان بین‌المللی نیز حداقل شهریه را دریافت می‌کند.

گذشته از هزینه‌های مناسب مهاجرت به کانادا، شما در یک محیط انگلیسی‌زبان یا حتی فرانسوی و در کشوری توسعه‌یافته آموزش می‌بینید. سیستم آموزشی در کانادا به قدری معتبر است که می‌توانید مدارک تحصیلی این کشور را با دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا مقایسه کنید.

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی به دلیل هزینه‌های پایین شهریه، سهولت زندگی، رفاه بیشتر، شهرت عالی دانشگاه‌ها، و کیفیت بالای تحصیل، کشور کانادا را برای مهاجرت تحصیلی خود انتخاب می‌کنند. در صورتی که به دنبال یک دانشگاه مقرون‌به‌صرفه در کشور کانادا هستید، مقاله ما را  تا انتها دنبال کنید. در ادامه 5 مورد از این دانشگاه‌های ارزان را ذکر خواهیم کرد.

دانشگاه پیپل

نوع آموزش: آنلاین

شهریه: رایگان

مقاطع تحصیلی: کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد( مدیریت بازرگانی، آموزش، علوم کامپیوتری، و علوم بهداشتی)

دانشگاه پیپل یکی از دانشگاه‌های آنلاین و معتبر کشور کانادا است. در واقع دانشجویان در هر زمان و مکانی می‌توانند به تحصیل خود در این دانشگاه‌ مشغول شوند. روند درخواست پذیرش این دانشگاه ساده است. در ضمن مدرک تحصیلی نهایی دانشگاه پیپل همانند سایر دانشگاه‌ها از اعتبار بالایی برخوردار خواهد بود.

سیستم آموزشی دانشگاه پیپل توسط کمیسیون آموزش از راه دور این کشور تایید شده است. همچنین این دانشگاه با سایر دانشگاه‌های برتر جهان همکاری می‌کند. دانشجویان حاضر در دانشگاه پیپل دانش جامعی در مورد تئوری کسب و کار و کاربردهای عملی در دنیای تجارت کسب می‌کنند. در ضمن با انواع چالش‌های حاضر در محیط‌های آموزشی نیز آشنا خواهند شد.

کسب دانش پیشرفته در مورد سایر رشته‌های درسی همانند سخت‌افزار، نرم‌افزار، و معماری نیز از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دانشگاه خواهد بود. با کمک دانشگاه پیپل مهارت و تجربه کافی برای تخصص مورد نظر خود را کسب کنید. در ضمن با انتخاب این دانشگاه با صنایع پیچیده و در حال تحول نیز آشنا خواهید شد. برای مشاهده بهترین رشته ها برای مهاجرت تحصیلی به کانادا به لینک مطلب مراجعه کنید.

دانشگاه پیپل ارزان ترین دانشگاه های کانادا

دانشگاه براندون

نوع آموزش: حضوری

شهریه: 7203 دلار

مقاطع تحصیلی: بیشتر مقاطع تحصیلی را پشتیبانی می‌کند

برای اخذ پذیرش در این دانشگاه نیز باید همانند سایر دانشگاه‌ها اقدام کنید. البته دانشگاه براندون در امر ارتباط پایدار و مثبت با دانشجویان بین‌المللی مدعی است. در واقع این دانشگاه بیش از سایر دانشگاه‌های کانادا از لحاظ مالی به فکر هزینه‌های دانشجویان خواهد بود و یکی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا است. تعاملات و فرصت‌های تحقیقاتی این دانشگاه سبب جذب بیشتر دانشجویان می‌شود.

دانشگاه براندون برنامه تحصیلی متنوعی در انواع رشته‌های هنر، تحصیلی، موسیقی، مطالعات پزشکی، و علمی ارائه می‌دهد. در واقع با انتخاب براندون می‌توانید مدرک خود را در علوم اجتماعی یا منابع انسانی دریافت کنید. دانشگاه براندون نه تنها از لحاظ مالی به فکر دانشجویان خود است، بلکه از لحاظ ارائه آموزش‌های با کیفیت و تنوع رشته‌ها نیز جزء بهترین گزینه‌ها به حساب می‌آید.

دانشگاه سینت بونیفیس

نوع آموزش: حضوری

شهریه: 7482 دلار

مقاطع تحصیلی: لیسانس رشته‌های هنر، مددکاری اجتماعی، ترجمه، علوم اجتماعی، پرستاری، تجارت، و تدریس. دانشجویان می‌توانند مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه همکار سینت بونیفیس آموزش ببینند.

اگر زبان فرانسوی بلد هستید، این دانشگاه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در واقع برای ورود به این دانشگاه باید به زبان فرانسوی تسلط داشته باشید زیرا سینت یک دانشگاه فرانسوی است. البته بعضی از برنامه‌های تحصیلی به سطح مشخصی از مهارت انگلیسی نیز نیاز خواهند داشت.

اما زبان اصلی این دانشگاه فرانسوی است. دانشگاه سینت بونیفیس کامل‌ترین و به‌روزترین برنامه‌های تحصیلی را ارائه می‌دهد. به طور کلی با آغاز دوره تحصیلی خود در دانشگاه سینت می‌توانید از مدارک معتبر ولی ارزان این دانشگاه بهره‌مند شوید.

همچنین می‌توانید انواع دیپلم‌ها را از کالج‌های متنوع این دانشگاه دریافت کنید. در ضمن دانشگاه سینت گزینه‌های زیادی برای ادامه تحصیل در اختیار شما می‌گذارد. این دانشگاه پردیس‌های مختلفی دارد که دانشجویان با ثبت‌نام در این پردیس‌ها می‌توانند افق‌های علمی، فرهنگی، و اجتماعی پیش‌رو خود را توسعه دهند.

در نظر داشته باشید مدرک دیپلم دانشگاه سینت یکی از بهترین مدارک بین‌الملل به حساب می‌آید. دلیل اصلی جذابیت این دانشگاه سیستم آموزشی فرانسوی آن خواهد بود.

دانشگاه گوئلف

نوع آموزش: حضوری

شهریه: 9730 دلار

مقاطع تحصیلی: مدرک لیسانس از 5 کالج ( هنر، علوم زیستی، تجارت و اقتصاد، مهندسی، علوم فیزیکی، علوم اجتماعی، و علوم انسانی کاربردی)

دانشجویان بین‌المللی که در گوئلف تحصیل می‌کنند، از کمک‌های ویژه این دانشگاه بهره‌مند خواهند شد. برای مثال درخواست ویزا و اخذ پذیرش از این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه‌ها راحت‌تر است. در ضمن تحصیل و آموزش در دانشگاه گوئلف به زبان انگلیسی انجام می‌شود. بعضی مواقع این دانشگاه مسکن نیز در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد.

با انتخاب گوئلف می‌توانید از مشاوران ویژه این دانشگاه نیز کمک بگیرید. در واقع این مشاوران در انتخاب برنامه تحصیلی دانشجویان بین‌الملل نقش زیادی دارند. این دانشگاه دارای بیش از 80 برنامه کارشناسی است. همچنین گوئلف بیش از 100 برنامه تحصیلی برای دانشجویان فارغ‌التحصیل خود در نظر دارد.

فوق دکترا نیز یکی از بهترین مقاطع تحصیلی آماده برای دانشجویان فارغ‌التحصیل خواهد بود. از آنجاییکه تنوع تعداد رشته‌ها در دانشگاه گوئلف بیش از حد است، شاید حضور در این دانشگاه و انتخاب رشته مورد نظر برای شما کمی سخت باشد. به خاطر داشته باشید، گوئلف از تمام دانشجویان بین‌المللی خود حمایت می‌کند.

دانشگاه گوئلف ارزان ترین دانشگاه های کانادا

دانشگاه منونیت کانادا

نوع آموزش: حضوری

شهریه: 10003 دلار

مقاطع تحصیلی: برنامه‌های آموزشی 3 و 4 ساله برای مقطع لیسانس، کارشناسی ارشد

این دانشگاه یکی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل است و بیش از سایر دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های تحصیلی دارد. به دلیل تنوع گسترده رشته‌های تحصیلی دانشگاه منونیت دانشجویان بین‌المللی به این دانشگاه جذب می‌شوند. در ضمن با انتخاب منونیت می‌توان از تجربیات و دیدگاه‌های اساتید بزرگ آن نیز بهره‌مند شد. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند بیش از 19 رشته را برای تحصیل در مقطع کارشناسی خود انتخاب کنند.

دانشگاه منونیت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند دانشجویان بین‌المللی بیشتری را به رشته‌های تحصیلی خود دعوت کند. می‌توان گفت این دانشگاه بیشترین ارزش را برای دانشجویان بین‌المللی خود قائل است. شاید ادامه تحصیل و زندگی در کانادا برای شما پیچیده باشد اما منونیت بهترین منابع را در اختیار شما قرار می‌دهد تا زندگی و مهاجرت تحصیلی بهتری را در کانادا تجربه کنید.

با کمک منابع تحصیلی منونیت می‌توانید مسیر بهتری را برای ادامه تحصیلات دانشگاهی خود بیابید. در ضمن مسیریابی دانشگاهی برای شما ساده‌تر خواهد بود. منونیت حتی به سلامت دانشجویان خود اهمیت می‌دهد. همچنین شرایط مناسبی برای اشتغال آنها در نظر دارد. با انتخاب منونیت مهاجرت و مدیریت هزینه زندگی در کانادا را با کیفیت بالا تجربه کنید.

اینستاگرام اپلای مورنینگ تلگرام اپلای مورنینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *